Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.​​​​​​

Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.​​​​​​

Evästeasetuksesi on tallennettu.

Tule mukaan verkostoitumaan & keskustelemaan itSMF Finlandin Slackiin

itSMF Finlandin Slackin tavoitteena on luoda Suomen aktiivisin keskustelualusta palvelujohtamisen ja palvelunhallinnan alueella.

Liity mukaan tämän linkin kautta:

https://join.slack.com/t/itsmffinland/shared_invite/zt-1u22f0m7p-BIEOCntowX~OptoXGKNzZg

itSMF Finlandin Slackiin mahtuu 250 ensimmäistä itSMF Finland ry jäsenkäyttäjää, joten ole nopea.

Mikäli sinulla on haasteita Slackiin liittymisen kanssa laita viestiä info@itsmf.fi.

itSMF Finlandin Slackin edut:

  1. Mahdollisuus kysyä ja käydä keskusteluja yhteisömme aihealueista ja toiminnasta jäsenten välillä kanavilla tai yksityisviestitse

  2. Tietoa ajankohtaisista asioista ja tapahtumista

  3. Teemaryhmien keskustelu, projektien läpivienti ja etätapaamiset

  4. Yhteisön aihealueisiin liittyvien työpaikkailmoitusten julkaisu (tsekkaa #rekry-kanava!)

Yhdistyksemme yhteisöalusta ja kaikki toimintamme perustuu turvallisemman tilan periaatteelle. Jos koet yhdistyksemme toiminnassa sopimatonta käytöstä tai häirintää, pyydämme, että kerrot siitä kenelle tahansa hallituksen jäsenelle (https://www.itsmf.fi/ota-yhteytta/) tai lähettämällä sähköpostia info@itsmf.fi.

Oletko kiinnostunut kehittämään Slack-yhteisöämme? Etsimme innokkaita yhteisömanagereita, verkkokoordinaattoreita, nettikätilöitä, verkostofasilitaattoreita tai yhteisöjohtajia tekemään yhteisöalustastamme menestystarinan. Jos kiinnostuit, ota yhteyttä Slackissa tai lähetä sähköpostia osoitteeseen info@itsmf.fi!